Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 92 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 92 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Vlekjes op papier. Zie foto's | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-2-2019 om 15:26 |
Eindtijd | 5-5-2019 om 14:18 |