Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Eigen druk 8/10. Afmering: 50 X 67 cm. Onbeschadigd. Hand gesigneerd. Gekocht van de kunstenaar rond 2004.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Reuver, Nederland |
Objectlocatie | Reuver, Nederland |
Starttijd | 18-2-2017 om 13:18 |
Eindtijd | 4-3-2017 om 13:18 |