Henk Poeder - Pimpelmeeje - Verkocht

Henk Poeder - Pimpelmeeje kopen? Bied vanaf 55!

Henk Poeder - Pimpelmeeje kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Pimpelmeeje kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Pimpelmeeje kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Pimpelmeeje kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Pimpelmeeje kopen? Bied vanaf 55!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerkSchilderij
DragerHardboard
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 x 13.5 cm (h x b)
Incl. lijst24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werkje van h poeder betreft een pimpelmeesje  tussen bloesems gesigneerd h poeder  gemaakt op painterboard
Door h poeder gemaakt
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  hpoeder
82 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20 cm
24 cm
13.5 cm
17 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEde,  Nederland
Starttijd3-3-2021 om 21:53
Eindtijd6-3-2021 om 22:05
Biedingen (3)