Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak - Verkocht

Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!
Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Poeder (1964)
Jaartal2020
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 18 cm (h x b)
Lijst34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Te koop een erg mooi schilderij met Twee Puttertjes
  • Maat met mooie lijst is 24 bij 34
  • Schilderij en lijst verkeren in goede staat
  • Gesigneerd H Poeder

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Leokadia
FA. (2)

Lid sinds 2020
35 verkochte items
24 cm
34 cm
18 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 14:49
Eindtijd:08-03-2020 om 15:43
kees.wolfswinkel
06 mrt. / 16:44
€ 50