Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak - Verkocht

Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Twee Puttertjes op een Tak kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2020
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Te koop een erg mooi schilderij met Twee Puttertjes
  • Maat met mooie lijst is 24 bij 34
  • Schilderij en lijst verkeren in goede staat
  • Gesigneerd H Poeder
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huissen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Leokadia
Lid sinds 2020
4 verkochte items
24 cm
34 cm
18 cm
27 cm