Henk Poeder - Veertje - Verkocht

Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerkSchilderij
DragerHardboard
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk stilleventje van een veertje links onder gesigneerd h poeder zie ook rkd in Denhaag voor info.
Door h poeder gemaakt
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 24,50

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  hpoeder
82 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEde,  Nederland
Starttijd23-6-2021 om 10:03
Eindtijd26-6-2021 om 20:24
Biedingen (3)