Zeefdruk van Henk Schiffmacher. Niet ingelijst. Blad is 49 x 49, afbeelding 40 x 40. De conditie is goed, kleine beschadigingen in blauw vlak (zie foto's), plakbandrest op achterkant.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
De in 1952 te Harderwijk geboren slagerszoon blijkt al snel een voorliefde voor tekenen en verzamelen te ontwikkelen. De eerste schetsen en tekeningen vonden hun weg naar overlopen, huis- en slaapkamers van ooms en tantes; jaarlijkse tekenwedstrijden werden gewonnen en deze artistieke ambities leidden begin jaren zeventig uiteindelijk tot een korte studie aan de Reclame School REX aan het Frederiksplein in Amsterdam