Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Jaartal | 1940 |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48.5 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Verkeert in goede staat | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.