Henk Schuurman - Zonder titel - Verkocht

Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!

Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
  • Henk Schuurman (1897-1991)
Jaartal1940
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai stilleven met stoel, fles en lamp.
Henk Schuurman was werkzaam in Laren (NH)
Schilderde in een realistische trant met helder kleurgebruik en een lichte neiging naar het kubisme.
Het is een mooi stilleven van Henk Schuurman. Het werk is r.o. gesigneerd.

Verkeert in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,50

Henk Schuurman (1897-1991)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kiki53
Lid sinds 2019
1 verkochte items
42 cm
52 cm
38 cm
48.5 cm

ObjectlocatieSoest,  Nederland
Starttijd29-2-2020 om 23:28
Eindtijd5-3-2020 om 22:17
Biedingen (5)