Henk Schuurman - Zonder titel - Verkocht

Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Henk Schuurman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
  • Henk Schuurman (1897-1991)
Jaartal1940
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 38 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai stilleven met stoel, fles en lamp.
Henk Schuurman was werkzaam in Laren (NH)
Schilderde in een realistische trant met helder kleurgebruik en een lichte neiging naar het kubisme.
Het is een mooi stilleven van Henk Schuurman. Het werk is r.o. gesigneerd.

Verkeert in goede staat

Henk Schuurman (1897-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kiki53

Lid sinds 2019
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
42 cm
52 cm
38 cm
48.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 23:28
Eindtijd:05-03-2020 om 22:17
Biedingen (5)
Esmira
05 mrt. / 22:11
€ 30
keesies
05 mrt. / 21:24
€ 25
flokbluit
05 mrt. / 21:24
€ 21
flokbluit
05 mrt. / 21:01
€ 20
Optima
05 mrt. / 18:18
€ 15