Henk van den Eertwegh - Red shapescape - Verkocht

Henk van den Eertwegh - Red shapescape kopen? Bied vanaf 85!

Henk van den Eertwegh - Red shapescape kopen? Bied vanaf 85!Henk van den Eertwegh - Red shapescape kopen? Bied vanaf 85!Henk van den Eertwegh - Red shapescape kopen? Bied vanaf 85!
  • Henk van den Eertwegh (1930)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst46 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is midden onder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passe-partout en zit achter glas.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Henk van den Eertwegh (1930)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
34 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
64 cm
46 cm
44 cm
24 cm

ObjectlocatieHeeze,  Nederland
Starttijd9-6-2021 om 11:47
Eindtijd23-6-2021 om 21:22