Henk van der Vet - Vliegtuigneus - Verkocht

Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!
Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!Henk van der Vet - Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk van der Vet (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/44
Gigantisch grote Zeefdruk van Henk van der Vet.

Vliegtuigneus van een Fokker Vliegtuig.

Fotografiek, zoals Henk van der Vet zijn stijl noemde.
De zeefdruk is gedrukt op Zilverfolie, wat een weerspiegelende effect heeft.

Mijn voorkeur gaat uit om dit vlak te verzenden, echter die kosten zijn vrij hoog i.v.m. de afmetingen van deze zeefdruk. Oprollen is een mogelijkheid, dan verzend ik dit werk in een PVC afvoerbuis.  Ophalen geniet in dit geval mijn voorkeur.

Henk van der Vet (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
394 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
100 cm
69.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 15:00
Eindtijd:02-01-2020 om 14:21
Sovvie
02 jan. / 14:20
€ 50