Hennie van Dijk - Hennie van Dijk Titel - Verkocht

Hennie van Dijk Titel   kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Hennie van Dijk Titel   kopen? Bied vanaf 45!Hennie van Dijk Titel   kopen? Bied vanaf 45!Hennie van Dijk Titel   kopen? Bied vanaf 45!Hennie van Dijk Titel   kopen? Bied vanaf 45!
  • Hennie van Dijk (1956)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Hennie van Dijk Titel " A Handsome Couple " Aquarel op Board Witte Bengaalse Tijgers
Op het schilderij is het eerste Pas- Partout met de HAND mee beschilderd en als zodanig Orgineel en UNIEK
Het heeft Twee pas-Partout's .
Beeld Grote  45 x 60 cm.
Lijst Grote     67 x 88 cm.
Conditie: Zeer goede Staat.
Oplage nr: 77/500  Met Echtheid's certificaat mee geleverd.
Schilderij wordt met mooie brede zilverkleurige lijst, en glas ervoor geleverd.
Wordt zeer zorgvuldig verpakt en aangetekend en VERZEKERD verzonden.

OPMERKINGEN: LET OP DE LIJST IS AAN DE LINKERKANT BESCHADIGT MET 2 DEUKJES in de LIJST, HET WERK ZELF is in UITSTEKENDE STAAT.

LET OP DIT WERK KAN NIET OPGEHAALD WORDEN .
Een ZEER ORGINELE mooie  Aquarel op board schilderij, echt handwerk wat hier geleverd is.

Wat de kunstenaar Hennie van dijk zelf over zijn werk opmerkt het volgende.
Om de verfijning te krijgen die ik er specifiek in wilde zien,
heb ik wat Gouache toegevoegd waardoor de Aquarelverf
een wat dekkende eigenschap kreeg waardoor zonder de structuur
van de Aquarelverf zelf aan te tasten.
De fijne pigmenten bleven dus goed zichtbaar .
Hierdoor kom ik de details beter uit werken.
De kwaliteit van mijn werk is niet onopgemerkt gebleven.

Hennie van Dijk (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  theo861
0 verkochte items