Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Hennie van Dijk Titel " A Handsome Couple " Aquarel op Board Witte Bengaalse Tijgers
Op het schilderij is het eerste Pas- Partout met de HAND mee beschilderd en als zodanig Orgineel en UNIEK
Het heeft Twee pas-Partout's .
Beeld Grote 45 x 60 cm.
Lijst Grote 67 x 88 cm.
Conditie: Zeer goede Staat.
Oplage nr: 77/500 Met Echtheid's certificaat mee geleverd.
Schilderij wordt met mooie brede zilverkleurige lijst, en glas ervoor geleverd.
Wordt zeer zorgvuldig verpakt en aangetekend en VERZEKERD verzonden.
LET OP DIT WERK KAN NIET OPGEHAALD WORDEN .
Een ZEER ORGINELE mooie Aquarel op board schilderij, echt handwerk wat hier geleverd is.
Wat de kunstenaar Hennie van dijk zelf over zijn werk opmerkt het volgende.
Om de verfijning te krijgen die ik er specifiek in wilde zien,
heb ik wat Gouache toegevoegd waardoor de Aquarelverf
een wat dekkende eigenschap kreeg waardoor zonder de structuur
van de Aquarelverf zelf aan te tasten.
De fijne pigmenten bleven dus goed zichtbaar .
Hierdoor kom ik de details beter uit werken.
De kwaliteit van mijn werk is niet onopgemerkt gebleven.