In samenwerking met Dert Nijland Fine Arts bied ik aan:
Een van de twaalf lithografieën van prentenserie Elles waarin voornamelijk vrouwen, werkzaam in het bordeel de hoofdrol spelen. De litho's laten zien hoe de vrouwen leefden en werkten
Kunstenaar: Henri de Toulouse-Lautrec. Titel: Le gommeux -Femme en corset, Conquete de passage
Afmeting: 52cm x 40cm / 21 x 16 inch Nummer: 368
Het werk is in de plaat gesigneerd en voorzien van reliëfstempel, watermerk G. PELLET T. LAUTREC en monogram H T L, zie foto's voor details.
Het wordt goed verpakt verzonden zodat het werk niet dubbel kan vouwen. Verzendkosten zijn altijd inclusief verpakkingsmateriaal.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 25,25