Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening - Verkocht

Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!Henri Matisse - Litho naar houtskooltekening kopen? Bied vanaf 1!
  • Henri Matisse (1869-1954)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1958
TechniekVaria
StijlRealistisch
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Litho naar houtskooltekening van matisse uit 1947 uit kunsttijdschrift Verve
Litho uit 1958

Naakt
2000x

Op achterzijde drukte tekst
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50