Henri Verstijnen - Evening Ydille - Verkocht

Henri Verstijnen - Evening Ydille kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

Henri Verstijnen - Evening Ydille kopen? Bied vanaf 10!Henri Verstijnen - Evening Ydille kopen? Bied vanaf 10!Henri Verstijnen - Evening Ydille kopen? Bied vanaf 10!Henri Verstijnen - Evening Ydille kopen? Bied vanaf 10!Henri Verstijnen - Evening Ydille kopen? Bied vanaf 10!
  • Henri Verstijnen (1882-1940)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1920
Techniek Varia
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Zeer mooi werk van H. Verstijnen. Ingelijst en in goede staat. Lithografie.
ConditieRedelijk
In mooie staat
Binnen Nederland € 8,00

Henri Verstijnen (1882-1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  WesleyBrandt
Lid sinds 2020
1 verkochte items
13 cm
18 cm