Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst - Verkocht

Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Herma van Wijk (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
JC 539 K
Herma van Wijk
Naakt
Ets  5/10
1986
34 x 21 cm
67 x 51 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Herma van Wijk (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
51 cm
67 cm
21 cm
34 cm

ObjectlocatieBreda of Amsterdam,  Nederland
Starttijd19-1-2020 om 16:53
Eindtijd24-1-2020 om 19:12