Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Hors Commerce |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Mooie ingelijste H/C zeefdruk van Herman Brood met de titel "Bikini Girl". Niet genummerd, persoonlijk van Brood gekregen en gesigneerd met H/C (Hors Commerce). Dit exemplaar is nooit in de verkoop geweest. Heeft altijd bij mij op kantoor gehangen, maar staat nu op zolder. In uitstekende staat. Ik verkoop het ivm plaatsgebrek. Inclusief bijpassende lijst + glas. | |
Starttijd | 24-1-2023 om 16:28 |
Eindtijd | 2-2-2023 om 22:41 |
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |