Herman Brood - Bikini Girl

Herman Brood - Bikini Girl kopen? Bied vanaf 600!
Herman Brood - Bikini Girl kopen? Bied vanaf 600!Herman Brood - Bikini Girl kopen? Bied vanaf 600!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 60 cm (h x b)
Lijst90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHors Commerce
Mooie ingelijste H/C zeefdruk van Herman Brood met de titel "Bikini Girl".
Niet genummerd, persoonlijk van Brood gekregen en gesigneerd met H/C (Hors Commerce). Dit exemplaar is nooit in de verkoop geweest. Heeft altijd bij mij op kantoor gehangen, maar staat nu op zolder. In uitstekende staat. Ik verkoop het ivm plaatsgebrek. Inclusief bijpassende lijst  + glas.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (100)

Geplaatst door  Lassooy

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
90 cm
60 cm
74 cm
Starttijd:24-01-2023 om 16:28
Eindtijd:02-02-2023 om 22:41
Openingsbod € 600
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie