Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk in papierformaat 60x80 cm, verkeert in goede staat en is nooit ingelijst geweest. Wordt aangetekend verzonden en geleverd met certificaat van echtheid
De kleuren van dit kunstwerk zijn in werkelijkheid iets minder fel.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 23-10-2017 om 16:41 |
Eindtijd | 2-11-2017 om 15:41 |