Abdol Motavassel - Potlood, Zonder titel - Ingelijst
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend
Frits Hesseling - Zeefdruk, Gaashek - Ingelijst
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 17 x 12 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 26-3-2024 om 22:09 |
Eindtijd | 31-3-2024 om 23:27 |