Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen

Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen kopen? Bied vanaf 20!
Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen kopen? Bied vanaf 20!Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen kopen? Bied vanaf 20!Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen kopen? Bied vanaf 20!Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen kopen? Bied vanaf 20!Herman ten Kate - Huishouden van Jan Steen kopen? Bied vanaf 20!
  • Herman ten Kate (1822-1891)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1846
TechniekLitho
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.5 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Zeer mooie litho uit 1846 naar een schilderij van H Ten Kate door H. W . Last  Gedrukt door I D Steuerwald

Licht vlekkerig buiten beeld

Herman ten Kate (1822-1891)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2 )

149 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
19 cm
15.5 cm
Starttijd:13-04-2022 om 16:11
Eindtijd:27-04-2022 om 22:48
Openingsbod € 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa