Een ingelijste aquarel uit ca. 1920 van de Nederlandse kunstenaar Herman Verkerk (1880-1927). -Gesigneerd rechtsonder. -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 39 x 28 x 2 cm. Beeld, 34,5 x 23,5 cm. Conditie: De aquarel is in goede staat met een paar lichte (zuur)vlekjes en een lichte vouw in het papier (zie de 9e foto) . De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Herman Marcus George Verkerk (Amersfoort 09 oktober 1880 – 2 september 1927 Bussum), aquarellist, schilder en tekenaar. -Opleiding: Hij kreeg les van Petrus Paulus Schiedges (1860-1922) en van de Larense School kunstenaar Willem Steelink (jr.) (1856-1928). -Stijl: Impressionistische stijl in de trant van de Haagse School. -Onderwerpen: Landschappen en stillevens. -Hij woonde en werkte in Amersfoort, Den Haag, Vreeland, Naarden, Epe en Hilversum. Herman Verkerk was lid van vereniging Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam) en Schilder- en teekengenootschap Kunstliefde (Utrecht). -Literatuur: Scheen 1969-1970 , p. 497 ; Scheen 1981 , p. 542 ; Jacobs 1993.
Afhandeling: -De aquarel kan afgehaald worden in Amsterdam. -De aquarel kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 15,00 euro.
Goed
De aquarel is in goede staat met een paar lichte (zuur)vlekjes in het papier. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 30,00