Hilde Mohring - Zonder titel - Verkocht

Hilde Mohring - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Hilde Mohring - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Hilde Mohring - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Hilde Mohring (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in Nederland!

  • Nummering wijkt af van de foto!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 5
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Hilde Mohring (1942)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
21 cm
28.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd30-12-2021 om 16:26
Eindtijd2-1-2022 om 15:28
Biedingen (3)