H.L.Beckers - Stadsgezicht - ets - handgesigneerd - Verkocht

H.L.Beckers  - Stadsgezicht -  ets - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Heinz-Ludwig Beckers
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Gesigneerd Handgesigneerd

H.L.Beckers

1935

Stadsgezicht

ets

handgesigneerd en genummerd

oplage 150

in goede staat

afmetingen blad 15,0 x 14,0 cm

afmetingen  beeld 10,5 x 10,5 cm

verzendkosten binnen NL . zijn voor de koper

Euro 4,00 eigen risico

Euro 10,00 aangetekend

Heinz-Ludwig Beckers

Geplaatst door  bone
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)