Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 - Verkocht

Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!
Prenten & Uitgaves

Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!Honore Daumier - 15 Lithografische drukken uit de periode 1920 -1925 kopen? Bied vanaf 35!
  • Honore Daumier (1808-1879)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1920
TechniekVaria
StijlImpressionistisch
Afmetingen23 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Herkomst Litografischedrukken

01. "les comédiens de société"
02. "les comédiens de société"
03. "les comédiens de société"
04. "les comédiens de société"
05. "Croquis pris au théatre"
06. "Croquis dramatiques"
07. "Bohémiens de Paris"
08. "Les Parisiens en 1852"
09. "Physionomics tragico-classiques"
10. "Croquis dramatiques"
11. "Les Parisiens en 1852"
12. "Physionomics tragico-classiques"
13. "Physionomics tragico-classiques"
14. "Croquis Parisiens"
15. Verscheen in "actualités" in 1852 '56 en '58
Komende uit een privé kunst collectie van een professioneel lijstenmaker uit Drenthe
Binnen Nederland € 10,00

Honore Daumier (1808-1879)

Frans Frans

Geplaatst door  RichardKuipers
Lid sinds 2019
31 verkochte items
19 cm
23 cm