Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client - Verkocht

Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client kopen? Bied vanaf 85!
Prenten voor 1900

Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client kopen? Bied vanaf 85!Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client kopen? Bied vanaf 85!Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client kopen? Bied vanaf 85!
  • Honore Daumier (1808-1879)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 42.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Serie Blad nr 368
Het geheel bevindt zich in uitstekende staat
Binnen Duitsland € 12,00

Honore Daumier (1808-1879)

Frans Frans

Geplaatst door  Toeter
Lid sinds 2020
0 verkochte items
38.5 cm
42.5 cm
21 cm
24 cm