Max Klinger - Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Dalem
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Hardcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Pagina's | 256 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Zie de tekst en foto's Zeer goede conditie Verzenden binnen Nederland € 20,00 | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Assen, Nederland |
Starttijd | 19-12-2023 om 18:09 |
Eindtijd | 30-12-2023 om 19:27 |