Carl-Harry Stalhane - Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm
Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975
Arthur Bernard - Abstracte compositie
Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd**
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57.5 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Zie de foto's voor een juiste indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 29-7-2023 om 22:34 |
Eindtijd | 4-8-2023 om 22:45 |