Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 750 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Zeefdruk van Hugo Claus. Betreft nummer 25 uit 750. | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 3-2-2022 om 14:30 |
Eindtijd | 10-2-2022 om 21:43 |