Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen - Verkocht

Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!
  • Huub Lepelaar (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Set van 3 gesigneerde zeefdrukken
  • Haribo Kikkers
  • Haribo Beertjes
  • Haribo Kersen
Binnen Nederland € 10,00

Huub Lepelaar (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
65 cm
50 cm