Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen - Verkocht

Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!
Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!Huub Lepelaar - Set van 3 - Haribo Kikkers/Beertjes/Kersen kopen? Bied vanaf 30!
  • Huub Lepelaar (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Set van 3 gesigneerde zeefdrukken
  • Haribo Kikkers
  • Haribo Beertjes
  • Haribo Kersen

Huub Lepelaar (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-07-2019 om 19:06
Eindtijd:06-08-2019 om 22:58
Ekneim
06 aug. / 22:52
€ 30