HUUB LEPELAAR Gr Zeefdruk RODE TULPEN Handgesigneerd - Verkocht

HUUB LEPELAAR  Gr Zeefdruk   RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

HUUB LEPELAAR  Gr Zeefdruk   RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!HUUB LEPELAAR  Gr Zeefdruk   RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!HUUB LEPELAAR  Gr Zeefdruk   RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Huub Lepelaar (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Huub Lepelaar

Afmeting blad  69x66 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten  12.50 in ned  17.50 in belgie

Huub Lepelaar (1946)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (34)

2003 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:29-01-2016 om 10:23
Eindtijd:10-02-2016 om 16:23
Astrid
10 feb. / 00:26
€ 45