Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen

Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen kopen? Bied vanaf 1!
Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen kopen? Bied vanaf 1!Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen kopen? Bied vanaf 1!Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen kopen? Bied vanaf 1!Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen kopen? Bied vanaf 1!Imao Keinen - Patrijzen en herfst bloemen kopen? Bied vanaf 1!
  • Imao Keinen (1845-1924)
Periode1800 t/m 1899
StijlAziatisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen182.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De rolschildering Patrijzen en herfstbloemen van Imao Keinen is geschilderd op papier dat gemonteerd is op bronskleurig damast met een afmeting van 182,5 x 39,5 cm. De afmeting van de schildering is 113,2 x 29 cm.
Linksonder staat de handtekening van Keinen en de zegel van Imao Kanshin.
Onderaan het damast zit een gelakte, ronde stok.
Het geheel zit opgerold in een houten doos met een korte beschrijving van het leven van Keinen en een verwijzing naar literatuur over zijn werk.
Aankoop bij Oranda Yin, Den Bosch
ConditieRedelijk

papier aan achterzijde wat aangevreten, verder in goede conditie.

Imao Keinen (1845-1924)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  oorbel

Lid sinds 2023
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
39.5 cm
182.5 cm
Sluit over 8d 0u 6m 14s
Huidig bod€ 10
Volgend minimum bod: € 15
ObjectlocatieDeventer,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:24-01-2023 om 15:37
Eindtijd:05-02-2023 om 21:39
Biedingen (4)
234POL
25 jan. / 18:48
€ 10
jvdhombergh
25 jan. / 18:26
€ 5
234POL
25 jan. / 13:14
€ 3
jvdhombergh
24 jan. / 21:04
€ 1