Immo Jalass - Figuur in stoel - Verkocht

Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!

Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!Immo Jalass - Figuur in stoel kopen? Bied vanaf 75!
  • Immo Jalass (1938)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1966
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek 65x81, rechtsonder gesigneerd I. Jalass, en gedateerd 1966, in eenvoudige lattenlijst.

Immo Jalass geboren 1938 werkzame periode 1960-2016
Immo Jalass (Rahlstedt Duitsland 1938) woont en werkt in Nederland (Amsterdam), leraar aan Academie/Universiteit Famous Artists School (Amsterdam)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Immo Jalass (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Hannes1948
Lid sinds 2020
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
82 cm
66 cm
81 cm
65 cm

ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd7-3-2021 om 0:12
Eindtijd16-4-2021 om 10:46