Irene van den Bos - Abstract Face - Verkocht

Irene van den Bos - Abstract Face kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2018
DragerPaneel
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kop in pastel. Impasto. Abstract.

goed

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
16.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:12-12-2018 om 18:32
Eindtijd:19-12-2018 om 21:21
Judith05
14 dec. / 16:30
€ 5