J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm - Verkocht

J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!

J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!J. v. Zoefen? –Olieverf – Huizen in verval – Gesigneerd & ingelijst – 50 x 60 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Een olieverfschilderij met een voorstelling van een aantal huizen in verval.

Gesigneerd “J. v. Zoefen””(?). Onduidelijke signatuur....Helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet kunnen achterhalen.

Geschilderd op canvas,  gespannen op een houten raam en Ingelijst in een houten lijst (50 x 60 cm).

CONDITIE: Het doek heeft 2 scheuren: 1 scheur van 4,5 cm (aan de rechterkant van het linkerhuis) en 1 scheur van 1,5 cm (onder het linkerbenedenraam van het linkerhuis). Zie de foto’s waarbij op de 6e foto de scheurtjes via ‘Paint’ zijn omcirceld.

Afkomstig uit een pariculiere kunstverzameling. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Huizen in verval”).

Kunstenaar: Onbekend (J. v. Zoefen?).

Techniek: Olieverf op canvas, gespannen op een houten raam.

Jaartal:  Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 50 x 60 cm.

                        Beeld, 40 x 50 cm.

Ingelijst: In een houten lijst.

Gesigneerd: Linksonder.

Conditie: Het doek heeft 2 scheuren: 1 scheur van 4,5 cm (aan de rechterkant van het linkerhuis) en 1 scheur van 1,5 cm (onder het linkerbenedenraam van het linkerhuis). Zie de foto’s waarbij op de 6e foto de scheurtjes via ‘Paint’ zijn omcirceld.

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
626 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)