Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20%

Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!
Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!Jaap Hillenius : olieverf op linnen PRIJSDALING van 20% kopen? Bied vanaf 1250!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)

prachtig werk handgesigneerd linksonder
tevens opgenomen in de monografie blz 58
werk is in goede conditie en afgewerkt met
metalen lijst.maten 55 x 55 cm

Starttijd:14-06-2017 om 02:34
Eindtijd:28-06-2017 om 02:34
Openingsbod € 1250
ObjectlocatieDen Haag, Nederland