Jac de Beer houtsnede paddestoel - Verkocht

 Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

 Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1! Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1! Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
  • Jac. de Beer (1888-1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jac de Beer

Friese kunstenaar uit het midden van de vorige eeuw, die vanuit Sneek werkte. Voornamelijk houtsneden. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een collectie van werken van Jac de Beer.

Houtsnede

Afgedrukt op zeer dun papier

Afmeting

Niet ingelijst

Verzenden of ophalen in overleg

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-11-2015 om 20:03
Eindtijd:03-12-2015 om 20:03
Biedingen (10)
lunazee
03 dec. / 18:42
€ 25
jongmans002
03 dec. / 18:42
€ 20
lunazee
03 dec. / 18:42
€ 18
jongmans002
03 dec. / 18:40
€ 16
lunazee
03 dec. / 18:40
€ 14
jongmans002
03 dec. / 10:13
€ 12
Armando
03 dec. / 10:13
€ 10
jongmans002
02 dec. / 21:50
€ 7
Armando
02 dec. / 21:50
€ 5
Armando
01 dec. / 15:35
€ 1