Jac. de Beer - Jac de Beer houtsnede paddestoel - Verkocht

 Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

 Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1! Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1! Jac de Beer houtsnede paddestoel kopen? Bied vanaf 1!
  • Jac. de Beer (1888-1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jac de Beer

Friese kunstenaar uit het midden van de vorige eeuw, die vanuit Sneek werkte. Voornamelijk houtsneden. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een collectie van werken van Jac de Beer.

Houtsnede

Afgedrukt op zeer dun papier

Afmeting

Niet ingelijst

Verzenden of ophalen in overleg

Starttijd28-11-2015 om 20:03
Eindtijd3-12-2015 om 20:03
Biedingen (10)