Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jac de Beer
Friese kunstenaar uit het midden van de vorige eeuw, die vanuit Sneek werkte. Voornamelijk houtsneden. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een collectie van werken van Jac de Beer.
Houtsnede
Afgedrukt op zeer dun papier
Afmeting
Niet ingelijst
Verzenden of ophalen in overleg