Jac. de Beer - Loosdrecht - Verkocht

Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 1!Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 1!Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 1!
  • Jac. de Beer (1888-1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
DragerJapans Papier
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst27 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

LoosdrechtHoutdruk van Jac de Beer Friese kunstenaar uit het midden van de vorige eeuw, die vanuit Sneek werkte. Voornamelijk houtsneden. Het Fries scheepvaartmuseum in Sneek heeft een collectie werken van Jac de BeerAfmeting incl. lijst 27 x 32 cm.GesigneerdIn goede staat.
Keurig ingelijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wanroij, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Jac. de Beer (1888-1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Goedgeluk
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
32 cm
27 cm
32 cm
27 cm

ObjectlocatieWanroij,  Nederland
Starttijd29-1-2019 om 21:29
Eindtijd3-2-2019 om 15:34
Biedingen (4)