J.A. Hesterman (jr.) - Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst
Willem G.F. Jansen - Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
Jaap Wigersma - Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Geen verkleuring van het werk (achter glas), kader in goede staat + bescherming achteraan | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edegem, België |
Objectlocatie | Edegem, België |
Starttijd | 9-4-2024 om 14:37 |
Eindtijd | 23-4-2024 om 21:15 |