Jack Vissers - Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst - Verkocht

Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
  • Jack Vissers (1956)
Type kunstwerkSchilderij

Jack Vissers: acryl op stevig papier, 2016  - in houten lijst, formaat incl. 32 x42 cm. Gesigneerd r.o. en achterop papier.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland