Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst - Verkocht

Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
  • Jack Vissers (1956)

Jack Vissers: acryl op stevig papier, 2016  - in houten lijst, formaat incl. 32 x42 cm. Gesigneerd r.o. en achterop papier.

Jack Vissers (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12 )

329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:30-03-2018 om 09:48
Eindtijd:04-04-2018 om 09:48
jurjens
04 apr. / 00:08
€ 15