Jacob Herskind - - Osram - - Verkocht

Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!
  • Jacob Herskind (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst88 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage51/90

Mooi werk van Jacob Herskind in zeer goede staat !

De zwarte gelakte lijst heeft gebruikerssporen
Originele galerieprijs: EUR 600,-
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

Jacob Herskind (1958)

Deens Deens

Geplaatst door  Chouba
Lid sinds 2017
60 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
88 cm
88 cm
63 cm
63 cm