Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier - Verkocht

Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!
Tekening / Aquarel

Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Jacob Schot - De doffe glans van het spel - 1976 - aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacob Schot (1938)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 x 23.5 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat

Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363685)

Het werk is in goede staat.

Jacob Schot (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  verborgenkunst
Lid sinds 2017
0 verkochte items
42.5 cm
38 cm
23.5 cm
16.5 cm

ObjectlocatieEersel,  Nederland
Starttijd24-4-2019 om 16:10
Eindtijd5-5-2019 om 21:00