Jacques Decaux: Lithografie, Nature I - Verkocht

Jacques Decaux: Lithografie, Nature I kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jacques Decaux
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jacques Decaux
Titel:  Nature I
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 31/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Jacques Decaux

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
337 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)