Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam

Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Jacques Mels (1899-1974)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Jaques Mels. Titel: Amsterdam. Afmetingen blad: H76 x b56.5 cm. Afmetingen voorstelling: H53.5 x b37.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk plat verzonden moet worden i.v.m. de dikte van het papier.

Het werk is in goede staat. Op de witte rand om het werk heen zitten oxidatiestipjes en wat vergeling/kreukeltjes. Met passe-partout om het werk heen is hier niets meer van te zien.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95

Jacques Mels (1899-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  KiewitKunst
1674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (673)
56.5 cm
76 cm