Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam

Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Jaques Mels. Titel: Amsterdam. Afmetingen blad: H76 x b56.5 cm. Afmetingen voorstelling: H53.5 x b37.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk plat verzonden moet worden i.v.m. de dikte van het papier.

Het werk is in goede staat. Op de witte rand om het werk heen zitten oxidatiestipjes en wat vergeling/kreukeltjes. Met passe-partout om het werk heen is hier niets meer van te zien.

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
56.5 cm
76 cm
Starttijd:19-06-2020 om 14:45
Eindtijd:26-06-2020 om 20:18
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd