Jacques Tange - A very short romance - Verkocht

Jacques Tange - A very short romance kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jacques Tange - A very short romance kopen? Bied vanaf 1!Jacques Tange - A very short romance kopen? Bied vanaf 1!Jacques Tange - A very short romance kopen? Bied vanaf 1!
  • Jacques Tange (1960)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2005
Techniek Proefdruk
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeefdruk uit 2005 van Jacques Tange met de titel: 'A very short romance'. De zeefdruk verschilt in  geen enkel opzicht met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren.

Kunstenaar: Jacques Tange
Techniek:  Zeefdruk
Gesigneerd: Ongesigneerd
Afwerking:  Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 36 x 47 cm
Afmeting blad (HxB): 50 x 60 cm
Conditie werk:  Zeer goed, nooit ingelijst geweest

Referentie: ZK300955
Het werk is nooit ingelijst geweest
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 19,00

Jacques Tange (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Maison_d_art
Lid sinds 2019
177 verkochte items
60 cm
50 cm