Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen

Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 20!
Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 20!Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 20!Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 20!
  • Jakob Smits (1855-1928)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1864
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19.9 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho door A.C.Nunnink naar een schilderij van Jacob Smits
gedrukt door C.W.Mieling
Afm papier 26,3 x 34,2 cm
Mooie litho iets vlekkig buiten beeld

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00