Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 van 70 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 9-4-2024 om 14:25 |
Eindtijd | 16-4-2024 om 22:18 |