Vroeg origineel werk van Jan De Cock. Professioneel ingelijst met museumglas. Techniek: waskrijt op papier
Handgesigneerd 1991
Jan De Cock is een belangrijk figuur in de nieuwe Belgische kunstscène. Zijn werk was al te zien in het Tate Modern in Londen en in het MoMA in New York. Als beeldend kunstenaar maakt Jan De Cock installaties waarbij de creatie zelf deel uitmaakt van de tentoonstelling. Veel van zijn werken zijn prestaties en bevatten zijn eigen fotografie. Hij gebruikt 20e-eeuwse abstracte kunsttechnieken om de effecten van moderne ontwerpen en massaproductie in de kunstwereld te onderzoeken. Jan De Cock wordt beschouwd als een modernistische kunstenaar.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België
€ 20,00
Naar Nederland
€ 36,50
€ 36,50