Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/5 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Bovenaan, op de rand, zit horizontaal een vouw(zie laatste foto) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 29-7-2021 om 13:33 |
Eindtijd | 15-2-2022 om 17:41 |