Jan Hoogsteyns - Naakt - Verkocht

Jan Hoogsteyns - Naakt kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Hoogsteyns - Naakt kopen? Bied vanaf 1!Jan Hoogsteyns - Naakt kopen? Bied vanaf 1!Jan Hoogsteyns - Naakt kopen? Bied vanaf 1!Jan Hoogsteyns - Naakt kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Hoogsteyns (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekMonotype
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst42.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1 ( monotype)
Werk van Hoogsteyns Jan , monotype
Jaartal 70' linksonder  getekend.
Hoogsteyns werk is wereldwijd bekend en hij stelde zijn werken tentoon in meerdere europese landen alsook de USA en Mexico.
Werk is in goede staat voor zijn leeftijd (51 jaar )
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Genk, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 15,00
Naar Duitsland € 21,00
Europese Unie € 21,00
Wereldwijd € 50,00

Jan Hoogsteyns (1935)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Marcusbo
Lid sinds 2021
1 verkochte items
32.5 cm
42.5 cm
22 cm
31 cm

ObjectlocatieGenk,  België
Starttijd2-12-2021 om 16:53
Eindtijd5-12-2021 om 21:45
Biedingen (11)