Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Jan Jetten
Techniek: offset lithografie
Titel: Havelte
Jaar: 1998
Nummer: 112/200
Afmetingen:
- passepartout: 50 x 70 cm.
- werk: 32 x 38 cm.
- papier: 50 x 70 cm
Ingelijst: ja
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
Betaling via Paypal is mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Starttijd | 17-9-2013 om 12:48 |
Eindtijd | 24-9-2013 om 12:48 |