Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1927 |
Techniek | Heliogravure |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Werk goed. Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-2-2023 om 16:58 |
Eindtijd | 10-2-2023 om 22:20 |