Jan Mankes - Jan Mankes - houtsnede - Schreeuwende kraai, - Verkocht

Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie houtsnede, gesigneerd in potlood rechtsonder de afdruk.

Staat: Uitstekend. In passe partout.

Kunstenaar: Jan Mankes

Jaar: 1918

Schreeuwende kraai, houtsnede op Japans papier 18,3 x 23,8 cm, gesigneerd met monogram in het blok en r.o. voluit (in potlood) en te dateren 1918.

Conditie uitstekend.

Verzending aangetekend.