Jan Mankes - houtsnede - Schreeuwende kraai, - Verkocht

Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!
Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - houtsnede  -  Schreeuwende kraai,   kopen? Bied vanaf 450!
  • Jan Mankes (1889-1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie houtsnede, gesigneerd in potlood rechtsonder de afdruk.

Staat: Uitstekend. In passe partout.

Kunstenaar: Jan Mankes

Jaar: 1918

Schreeuwende kraai, houtsnede op Japans papier 18,3 x 23,8 cm, gesigneerd met monogram in het blok en r.o. voluit (in potlood) en te dateren 1918.

Conditie uitstekend.

Verzending aangetekend.

Jan Mankes (1889-1920)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

519 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 470,00
Starttijd:03-05-2018 om 09:41
Eindtijd:07-05-2018 om 09:41
Biedingen (2)
Heijden
07 mei / 09:35
€ 470
prenten
04 mei / 11:43
€ 450