Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie houtsnede, gesigneerd in potlood rechtsonder de afdruk.
Staat: Uitstekend. In passe partout.
Kunstenaar: Jan Mankes
Jaar: 1918
Schreeuwende kraai, houtsnede op Japans papier 18,3 x 23,8 cm, gesigneerd met monogram in het blok en r.o. voluit (in potlood) en te dateren 1918.
Conditie uitstekend.
Verzending aangetekend.